A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatmir Kryeziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Fatmir Kryeziu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 13 Janar 2018, Fatmir Kryeziu publikon videoklipin "Nje Kujtim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erjadi

Lindi Mehmeti

Egzon Berisha

Artan Rexha

Erblin Hoxha

Jeton Rrudhani

Shpend Kerleshi (Pena)

Leutrim Llozani

Ismajl Rexha

Bekim Ademaj


Tags: Fatmir Kryeziu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018