A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatmir Sufa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Peshkopi 
BIOGRAFIA: Fatmir Sufa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 14 Gusht 2010, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Kur I Ze Cunat Dashnia". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 4 Nëntor 2011, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Ciki Dam". Më datë 4 Shkurt 2014, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Cak Pak Hopa Hopa", në bashkëpunim me Desanto. Më datë 31 Mars 2014, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Jeta Osh Qef". Më datë 10 Shtator 2015, Fatmir Sufa & Nadia Mikayil publikojnë videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sajmir Misku

Dritan Jashari

Gjeto Luca

Redi Golemi

Elvis Pupa

Hajredin Gjeta

Vani

Ali Gërguri

Burim Bytyqi

Bardh Spahja


Tags: Fatmir Sufa

Fatmir Sufa në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018