A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatmire Mjaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Fatmire Mjaku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Në Qershor 2002, Fatmire Mjaku merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Eja Me Dashuro". Në Qershor 2003, Fatmire Mjaku merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Zjarri I Dashuris". Në vitin 2006, Fatmire Mjaku publikon albumin "Syte Lakmitare". Më datë 9 Shtator 2011, Fatmire Mjaku publikon videoklipin "S'ka Hajni Ne Dashuri". Më datë 18 Korrik 2012, Fatmire Mjaku publikon videoklipin "E Fundit". Në Mars 2014, Fatmire Mjaku merr pjesë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fatima Ymeri

Driselda Kanina

Aferdita Elshani

Vlora Bajrami

Artushi

Fahrije Zogaj

Egzona Dedaj

Aurora Ndoj

Elona Leka

Gresa Behluli


Tags: Fatmire Mjaku, Fatmire Mijaku, Fatmira Mjaku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018