A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Faton Isufi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Faton Isufi është një këngëtar dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Këngëtari dhe instrumentisi i mirënjohur në skenën e muzikës popullore dhe asaj argëtuese, Faton Isufi është i angazhuar me këngëtarin e njohur Ramadan Krasniqi- Dani, gjithashtu me orkestrësn “2 Korriku”. Ai ka qenë i pranishëm në disa programe festive, ku ka mahntiur publikun me një performancë ‘live’. Gjilanasi është tejet i angazhuar kohëve të fundit nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore si në Kosovë ashtu edhe jashtë vendit. Fatoni është shpreh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Amrush Thaqi

Granit Llugaliu

Arben Gashi

Gazmend Kosova

Edison Kelmendi

Aleksandër Gjelaj

Marin Raja (Rini)

Kadan Duraj

Bardhi (Bardh Ramadani)

Xhavit Avdyli


Tags: Faton Isufi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018