A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Faton Musa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Faton Musa është një këngëtar. Këngëtari i ri nga Podujeva, Faton Musa sjell këngën e tij të parë, një baladë e punuar me shumë seriozitet dhe shumë dashuri. Më datë 15 Shkurt 2018, Faton Musa publikon videoklipin "Cfare Je". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga BUG Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Berisha

El-Metro

Dr.Rabbit

Marin Jancu

Mr. Babushi

Rbs

Tuli G

Snero

Sazan Mecani

Cufa


Tags: Faton Musa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018