A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fate Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Klinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Fate Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2011, Fatushi publikon albumin "Jetova, Jetova". Më datë 19 Korrik 2014, Fate Berisha & Hysni Shaqiri publikojnë videoklipin "Jepi Fund". Në vitin 2018, Fate Berisha publikon albumin "Live 2018". Më datë 27 Shtator 2018, Driton Sadikaj publikon videoklipin "Nuse E Tjeter Kujt", në bashkëpunim me Fatë Berisha. Teksti u shkrua nga Shkelqim Mavraj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mima Kastrati

Edona Bujari

Leta

Nazmie Prokshi

Flora Gashi

Vjollca Selimi

Majlinda Topanica

Raimonda Kovaçi

Sala Maloku

Shemsie Gashi


Tags: Fate Berisha, Fatushi, Fatë Berisha

Krijo Një Kartolinë