A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: FBN është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Maj 2018, FBN publikojnë videoklipin "Christian Schons". Më datë 5 Korrik 2018, FBN publikojnë videoklipin "Kosovar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

O.R.G

RealGangsta

Master D

K-Boy's

Eklips Family

Double-G

Arm

G-X

JT

North Side


Tags: Fbn

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018