A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Felon Records

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Felon Records është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Shtator 2010, Felon Records publikojnë videoklipin "Stilin Nuk E Ndrrojna". Më datë 20 Qershor 2011, Felon Records publikojnë videoklipin "1 Milion"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Misterioz

Rikthimi

E'7

ETB 57

Master Bass

Eki-Nox

Kamikaza-T

A.D.X

Abstract

2 Perqind


Tags: Felon Records, Fellon Records

Felon Records në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë