A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për 28 Nëntorin

28 Nëntori

28 Nëntori Një Dit Me Vlerë
Ku Ismail Bej Vlora Me Trimat E Vet
Ngriti Flamurin Ne Vlorë U Formu Një Shtet
Shtet Shqipëtar Me Shumë Trima Që Luftuan
Për Liri Ta Clirojn Mëmdheun Shqipëri
Baca Adem Nuk Ka Vdek Ai Eshte Gjall
Derisa Ne Kete Botë Ka Shqipëtar
Urime 100 Vite Shqiperi Etnike

- poezi nga Ferat Emro


- Poezia u dërgua nga Ferat97 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  84

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018