A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ferhat Göçer

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Birecik 
  • Mosha:
  • 48 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Ferhat Göçer është një këngëtar i huaj i njohur. Ferhat Göçer, Türk şarkıcı. Aynı zamanda doktorluk mesleğini de sürdürmektedir. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümünü bitirmesinin ardından Devlet Opera ve Balesi'nde iki yıl sözleşmeli olarak çalıştı. Doktor olarak tayininin çıktığı Şanlıurfa'da, mecburi hizmetini yerine getirmek üzere ayrılır. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Mahsun Kirmizigul

Hakan Altun

Teoman

Kubat

Yannis Ploutarchos

Özcan Deniz

Darren Hayes

Alihan

Alexander Rybak

Muhabbet


Tags: Ferhat Göçer, Ferhat Gocer

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018