A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Feride Hilal Akın

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Stamboll 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Turqi 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Feride Hilal Akın është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo eshte këngëtare e muzikës pop dhe aktore e serialeve turke. Feride Hilal Akın jeton në Ankara dhe ka mbaruar shkollën e mesme. Filloi përvojën e saj në moshën 17 vjeçare me muzike alternative, instrumentale, etnike, elektronike dhe kolona zanore. Ajo tërheq vëmendjen me videot e saj muzikore të publikuara në rrjete sociale, të cilat ishin cover nga këngë te këngëtarëve më të njohur të muzikës pop turke. Ajo tërhoqi vëmendjen dhe numri i ndjek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bea Miller

Jennette Mccurdy

Miranda Cosgrove

Floricienta

Natalia Oreiro

Gökçe Kırgız

Vicky Chase

Elena Ristevska

Ebru Destan

Alisia


Tags: Feride Hilal Akın

Krijo Një Kartolinë