A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festina Mejzini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Festina Mejzini është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo është një konsideruar si një nga konkurrentet më të forta të X-Factor Albania, dhe nuk është kishte sesi të ndodhte ndryshe sepse vjen nga një familje artistësh. Vajza nga Gjakova, Festina Mejdini, ka impresionuar të gjithë me zërin dhe me profesionalizmin që po tregon dita ditës në skenë. Në një intervistë për suplementin THASH&THEM, Festina rrëfen për eksperiencën e saj në X-Factor si dhe për marrëdhënien me mentoren e saj, Juliana Pasha. “...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Filloreta Raçi (Fifi)

Jehona Lumi

Suanita

Nazmije Selimi

Tringa Kay

Marigona Jelliqi

Tringa Rexhepi

Fiorela Sahiti

Edita Sopjani

Nita Latifi


Tags: Festina Mejzini, X-Factor, Festina Mezini

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018