A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festivale Për Fëmijë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  67
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Festivale Për Fëmijë është një festival muzikor e njohur. Festivalet e këngës për fëmijë janë shumë të rëndësishëm në jetën artistike dhe në zbulimin e talenteve. Femijët kanë nevojë për muzikën e tyre dhe në Tiranë, Shkodër, Prishtinë e kudo, i është dhënë mundësia talenteve të vegjël të këndojnë nëpër Festivale të dedikuar vetëm për ta. Festivalet e këngës për fëmijë që zhvillohen në Shqipëri, ndryshe nga festivalet e këngës për të rritur, duket se kanë më pak probleme. Janë me krijimtari që vlerësoh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mikrofoni I Artë

Musical-Fest

Shkodra Fest

Kenga Ime

Netët E Klipit Shqiptar

Top Music Awards

Zambaku I Prizrenit

Videofesti

Polifest

Nota Fest


Tags: Festivale Për Fëmijë, Junior Fest Albania, Jesc, Eurovision, Junior, Kids, Shkoder

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018