A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fluturat Kumanove 2013

TV/Radio: /

"Fluturat" është festivali i parë tradicional për fëmijë në Kumanovë. Hapat e parë të këtij festivali datojnë që nga viti 2009.


Nuk ka akoma asnjë votë

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018