A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
05/06/2014 - 05/06/2014
Qendra per Kulture Tetove
TV Koha / Radio Bleta

Tetova organizoi festivalin e radhës BLETËZAT”-2014. Të drejtë konkurimi kishin fëmijë deri në moshën 13 vjecare dhe autorë të këngëve për fëmijë, të papublikuara e me tekste nga bota e fëmijëve. Festivali u mbajt me date 5 Qershor 2014 ne Qendren per Kulture Tetove ne oren 19,00.


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018