A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fibi

Inat ➡ Rancore

 Shqip ➡  Italisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Blenda Gashi


Inat

I kom dit kejt
amo nuk ti kom permen
Ti ke shku edhe me tjetren
tnjejtin vend
pse me mu po mban inat
kur fajin e ki vet
ke menu se sikur une
edhe ajo tpret
se nese ki menu
qe ka me zgat
mu mke pas gjithmon
at tjetren veq per 1nat
Un jom 1 sa 100 qe i ke pas ti
Une tkom dasht
amo nuk di a mke dasht ti

REF. x2:
Pse kaq shum inat
inat ti pom man
Kur fajin vet e ke
sjam une per 1 nat 1nat
ta kom thon
Kur e di se qfare je

E kom dit sa vlen
po nuk ta kom thon
SE kom pas as un
let ty met lon
pse me mu po mban
inat kur fajin e ki vet
Ke menu se sikur un edhe ajo tpret
Se nese ke menu qe ka me zgat
mu mke pas gjithmon at
tjetren veq per ni nat
Un jom 1 sa 100 qe i ke pas ti
Une tkom dasht
amo nuk di a mke dasht ti

REF. x4:
Pse kaq shum inat
inat ti pom man
Kur fajin vet e ke
sjam une per 1 nat
1nat ta kom thon
Kur e di se qfare je


Rancore

sapevo tutto, ma non ti ho mai detto nulla
tu sei andato anche con l'altra negli stessi posti(in cui andavi con me)
perchè porti tanto rancore verso di me quando la colpa ce l'hai tu
pensavi che come me anche lei ti avrebbe aspettato
pensavi che sarebbe durata
io sarei stata per sempre, mentre lei solo per una notte
io sono 1 sulle 100 che hai avuto
io ti ho amato ma non se tu hai amato me

RITORNELLO X2
perchè porti tanto rancore verso di me
quando la colpa ce l'hai tu
io non sono solo per una notte, solo per una notte
te l'ho detto quando ho capito come hai sei (fatto)

sapevo che sarebbe valsa la pena, ma non te l'ho mai detto
non è stato facile nemmeno per me lasciarti andare
perchè porti tanto rancore verso di me quando la colpa ce l'hai tu
pensavi che sarebbe durata
io sarei stata per sempre, mentre lei solo una notte
io sono 1 sulle 100 che hai avuto
io ti ho amato ma non se tu hai amato me

RITORNELLO X4
perchè porti tanto rancore verso di me
quando la colpa ce l'hai tu
io non sono solo per una notte, solo per una notte
te l'ho detto quando ho capito come hai sei (fatto)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018