A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fibi - A Po M'don


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  33

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/10/2015

2015-10-29T17:00:00

Muzika & Teksti:

2Ton

Video Produksioni:

MAX Production


Sa shpesh un menoj per
kohen takimet m'kujtohen
e njoni tjetrin problemet
ma t'mdhaja bohen
kur na nuk pajtohem fajso vetin
sa tjera ki qe
per to se di
e me mu don me bo lojen e njejt
si un nuk ki vet ki me dit
femer si un ti sun gjen per jet

Ref:2x
A pom don mu
a pom don njejt
qysh une tdu aaaa
Pse nuk e thu cila
ma shum per ty po vlen

Pse se thu realitetin
qdo fjal e jotja
nuk e di ku meti une
nuk merrna me tjetrin
gjithmon kam dasht
ty met pas afer veti
sa tjerat ki
qe per to se di
e me mu don me bo lojen e njejt
si un nuk ki vet ki me dit
femer si un ti sun gjen per jet

Ref:2x

A pom don mu
a pom don njejt
qysh une tdu aaaa
Pse nuk e thu cila
ma shum per ty po vlen

Ref:2x
A pom don mu
a pom don njejt
qysh une tdu aaaa
Pse nuk e thu cila
ma shum per ty po vlen


Ky tekst u dërgua nga EraLajqiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018