A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fibi - Inat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  52

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/05/2016

2016-05-06T18:00:01

Muzika & Teksti:

2Ton

Video Produksioni:

Imagine Films
I kom dit kejt
amo nuk ti kom permen
Ti ke shku edhe me tjetren
tnjejtin vend
pse me mu po mban inat
kur fajin e ki vet
ke menu se sikur une
edhe ajo tpret
se nese ki menu
qe ka me zgat
mu mke pas gjithmon
at tjetren veq per 1nat
Un jom 1 sa 100 qe i ke pas ti
Une tkom dasht
amo nuk di a mke dasht ti

REF. x2:
Pse kaq shum inat
inat ti pom man
Kur fajin vet e ke
sjam une per 1 nat 1nat
ta kom thon
Kur e di se qfare je

E kom dit sa vlen
po nuk ta kom thon
SE kom pas as un
let ty met lon
pse me mu po mban
inat kur fajin e ki vet
Ke menu se sikur un edhe ajo tpret
Se nese ke menu qe ka me zgat
mu mke pas gjithmon at
tjetren veq per ni nat
Un jom 1 sa 100 qe i ke pas ti
Une tkom dasht
amo nuk di a mke dasht ti

REF. x4:
Pse kaq shum inat
inat ti pom man
Kur fajin vet e ke
sjam une per 1 nat
1nat ta kom thon
Kur e di se qfare je


Ky tekst u dërgua nga KiddaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018