A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fibi - Sa Here


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/08/2016

2016-08-29T16:16:35

REF. x2:
Sa, sa her t'takoj
zemra s'me rrah njesoj
me t'fol nuk guxoj
nanana nanana

Mungon vetbesimi
me to nrrug kur shihmi
ky osht veq fillimi
qka kom kam men per to.
jo nuk e shoh per çdo dit
ndoshta eshte ma mir per mu
e di venin ku me prit
po nuk du shpesh me taku...

REF. x2:
Sa, sa her t'takoj
zemra s'me rrah njesoj
me t'fol nuk guxoj
nanana nanana

S'e di çka menon ai
n'rrug kur me takon ai
jo nuk e kupton ai
qka kom men per to.
jo nuk e shoh per çdo dit
ndoshta osht ma mir per mu
e di venin ku me prit
po nuk du shpesh me taku

REF. x4:
Sa, sa her t'takoj
zemra s'me rrah njesoj
me t'fol nuk guxoj
nanana nanana


Ky tekst u dërgua nga fortesaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018