A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fidan Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24
BIOGRAFIA: Fidan Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 23 Tetor 2017, Fidan Gashi publikon videoklipin "Ditelindje Pa Urime". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja. Më datë 6 Janar 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "T'lutem Jo". Më datë 10 Shkurt 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "Para Zotit Ke Me Dal". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Më datë 1...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shpend Kerleshi (Pena)

Jeton Rrudhani

Labinot Ademi

Bekim Ademaj

Ismet Balaj

Alban Bala

Lindi Mehmeti

Egzon Berisha

Artan Rexha

Leutrim Llozani


Tags: Fidan Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018