A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fidan Gashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24
Këndon kryesisht: popullore vajtuese

Fidan Gashi është këngëtar. Më datë 23 Tetor 2017, Fidan Gashi publikon videoklipin "Ditelindje Pa Urime". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja.

Më datë 6 Janar 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "T'lutem Jo".

Më datë 10 Shkurt 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "Para Zotit Ke Me Dal". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati.

Më datë 17 Mars 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "Per Dashni Po Vdes". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati.

Më datë 26 Maj 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "Gurbetqari". Për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati.

Më datë 4 Gusht 2018, Flora Gashi publikon videoklipin "Loqka Jem", në bashkëpunim me Fidan Gashi. Për orkestrimin u kujdes Maringlen Boja.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018