A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fidan Gashi - T'lutem Jo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/01/2018

2018-01-06T18:10:30

Jo as kush nuk e din un per ty sa un ndjej zemra ime qan kur nuk e di ku je

Jo as kush nuk e din un per ty sa un ndjej zemra ime qan kur nuk e di ku je
Te ndjej prane dhe pse ste kam ti nuk e di sa mall un kam
Kohen dua ta kthej pas je gjithqka qe un kam dasht..
Te lutem jo mos i harro fjalet qe un ti kam thane veq te lutem mos me le ne at vend kur ti mungon
Sdua te qaje un per ty
dua te kem at dashuri...I lutem zotit gjdo dite te keme ne kraht e mi
Sdua te qaje un per ty dua te kem at dashuri...


Ky tekst u dërgua nga IsaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018