A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Filloreta Raçi (Fifi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1408
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Filloreta Raçi (Fifi) është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. AUTOBIOGRAFI: Unë jam Filloreta Raçi dhe po prezantohem për të vetmen arsye se jam akoma një artiste që nuk ka mundësi që të dëgjohet zëri ashtu si duhet… Muzika për mua është frymëmarrje, unë nëse nuk do të kisha kënduar edhe nuk do të kisha marrë pjesë në skenë, jam shumë e sigurt që nuk do të egzistoja. Karriera ime ka filluar nga mosha 14 vjeçare me pjesmarrjen në “Kosovarja këndon” (2009), pastaj kam marrë pjesë edhe në shumë talent show të...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Anëtare e labelit

MAX Production

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Festina Mejzini

Suanita

Vesa Smolica

Nazmije Selimi

Njomza Vitia

Fiorela Sahiti

Nita Latifi

Xheraldina Berisha

Marigona Jelliqi

Tringa Rexhepi


Tags: Filloreta Raçi, Fifi, Filloreta Raci, Filloreta Raqi

Filloreta Raçi (Fifi) në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018