A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  52
BIOGRAFIA: Finem është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Maj 2019, Finem publikon videoklipin "Benzi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Tizi Dogg

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

I Panjohuri

Slitta


Tags: Finem

Finem në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë