A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fiorela Sahiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Fiorela Sahiti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fiorela Sahiti është një këngëtare dhe autore këngësh. Talenti i Fioreles u zbulua që në fëmijëri. Në moshën 5-vjeçare, mori pjesë në festivalin "Femijet e gezuar". Pas perfundimit te shkolles fillore, ajo vazhdoi mesimet ne shkollen e mesme te muzikes "Cesk Zadeja" drejtimi solokendim ne Ferizaj. Tani vijon studimet ne drejtimin muzikologji. Fiorela eshte vajza e kengetarit te mirenjohur, Veli Sahiti nga grupi TRIX. Më datë 15 Janar 2016, Fi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ermedina Rama

Elita Rudi

Kallashi

Nita Latifi

Nikka

Bleta Brovina

Eronida

Tringa Kay

Marigona Jelliqi

Ariana


Tags: Fiorela Sahiti, Rela

Krijo Një Kartolinë