A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Fisnik Elezaj - Ajo


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2010

2010-06-01T20:46:22

aje ti ajo
un me nuk te njo
edhe pse te sho
tlutem me beso
sonte mos do qaj
e di se nuk ka faj
e tash le te rrjedh vetem loti i saj

reff.
nese pyet ndojher per mua
asgje tlutem asgje tlutem ti mos i thuaj
mos i thuaj as mos i trego
tash kur po e sho
tash kur po e njo kush ishte ajo

se di aje ti
sbesojm ne syt e mi
edhe pse e di sa afer te kam tanii
por edhe nese qaj
nuk esht se un kam faj
syt me jan verbuar ne men smund ta mbaj

nese pyet ndojher per mua
asgje tlutem asgje tlutem ti mos i thuaj
mos i thuaj as mos i trego
tash kur po e sho
tash kur po e njo kush ishte ajo


Ky tekst u dërgua nga PaniiiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018