A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fisnik Fetahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Fisnik Fetahu është një këngëtar. Ai eshte ne shkoll te mesme ne Gjimnazin Zenel Hajdini Shkenca Natyrore. Në vitin 2015, Fisnik Fetahu merr pjesë në X Factor Albania 4, ku arrin deri ne finale dhe eshte zgjedhur njeri prej 10 kengetareve me te mire nga djemte. Më datë 14 Gusht 2015, Fisnik Fetahu publikon videoklipin "Ti". Më datë 26 Janar 2017, Fisnik Fetahu publikon videoklipin "Diva". Me këtë këngë, Fisnik Fetahu merr pjesë në Shkodra Fest 3 në vitin 2017....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

King-B.One

Ard'y.A.K.A.Shkatrrusi

Tossi G

The-Big

Diagnoza

Pimpex

Rim-Mortal

Extrel

Mc'boss

Rredox


Tags: Fisnik Fetahu

Krijo Një Kartolinë