A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Fisniket - Shiu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  20

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/05/2007

2007-05-19T23:21:33Perseri po bije shi
pse nuk therret pse behesh fmi
pse je ashtu e pa bese
kesaj s'i thojn dashuri

Cka do t'bejsh sod ne shtepi
do t'flesh a do t'mesosh
do t'shikosh si bije shi
apo nenes ti ndihmosh

Une mendoj vetem ne ty
ndersa jasht po bije shi
une te kerkoj vetem ty
dhe degjoj kete melodi....kete melodi

Telefoni prore hesht
kot pres ti nuk therret
une s'kam faj qe eshte vjesht
shi kur te bjen thon bereqet

qdo genjehesh kur me takosh
ke mesuar s'ke pas koh
dikur do te me kerkosh
por atehere do te jete vone


Ky tekst u dërgua nga  BeSsiAkordet

Bm A
Perseri po bije shi
Bm A
pse nuk therret pse behesh fmi
G F#
pse je ashtu e pa bese
G F#
kesaj s’i thojn dashuri

Bm A
Cka do t’bejsh sod ne shtepi
Bm A
do t’flesh a do t’mesosh
G F#
do t’shikosh si bije shi
G F#
apo nenes ti ndiBmosh

A Bm
Une mendoj vetem ne ty
A G
ndersa jasht po bije shi
A Bm
une te kerkoj vetem ty
A G F#
dhe degjoj kete melodi….kete melodi

Bm A
Telefoni prore hesht
Bm A
kot pres ti nuk therret
G F#
une s’kam faj qe eshte vjesht
G F#
shi kur te bjen thon bereqet

Bm A
qdo genjehesh kur me takosh
Bm A
ke mesuar s’ke pas koh
G F#
dikur do te me kerkosh
G F#
por atehere do te jete vone

e|-9----------9--9-----------9--9------------------------------8--8---------8--8--------------
B|--------------------------------------------------------------------------------------------
G|----10--10---------10--10---------11--11--10---8--8--8----------8--8-------9--9--8---7--7--7
D|--------------------------------------------------------------------------------------------
A|--------------------------------------------------------------------------------------------
E|--------------------------------------------------------------------------------------------


e|--------7--7------7--7------------------------6--6-----6h7----8----9------
B|------------------------------------------------------------------------
G|-------------7--7---------8--8--7--6--6--6------------------------------
D|------------------------------------------------------------------------
A|------------------------------------------------------------------------
E|------------------------------------------------------------------------


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018