A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Fisniket - Je Me E Bukura Ne Kete Bote


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/05/2010

2010-05-12T14:09:11

Ishte vere moj kur me la
ishin ditet plot vetmi
200 dit mu duken shummm
zemra mdigjej si qiri

ref: je ma e bukura ne ket bot
per ty sonte e qoi ket got
200 dit e hiq ma pak
un i mjeri sjom rahat

ty te kam moj per merak
ti ma dogje shpirtin flak
mos me shti moj met bo be
qe te vuaj mos me le

ref: je ma e bukura ne ket bot
per ty sonte e qoi ket got
200 dit e hiq ma pak un i mjeri sjom rahat


Ky tekst u dërgua nga  qendresa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018