A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Fisniket - Mos Pyet Me


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/04/2009

2009-04-08T13:35:20

Dhe pranvera erdhi
bora dhe dimri shkoj
kahere ste kam pare
athua ku je moj

Lulet kane lulezuar
tani ne kopshtin tim
vetem ne zemren time
jeton nje kujtim

Mos pyet me
athua ku kam qetur
mos pyet me
athua a jam gjalle a vdekur
koha shkon bota po ndryshon
nje here qesh e pastaj loton

Kur te vije koha e dashur ndojhere
do te bjere shi do fryje ndoshta ere
e te kesh ne dore se pari ket vale
do te jem per ty do jem un aq larg

mos pyet me
athua ku kam qetur
mos pyet me
athua a jam gjalle a vdekur
koha shkon bota po ndryshon
nje here qesh e pastaj loton

mos pyet me
athua ku kam qetur
mos pyet me
athua a jam gjalle a vdekur
koha shkon bota po ndryshon
nje here qesh e pastaj loton


Ky tekst u dërgua nga Abdullah S.
Më Shumë...