A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Fizzy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 22 Mars 2017, Fizzy publikon videoklipin "1 Shans". Më datë 16 Maj 2018, Fizzy publikon videoklipin "P.P.M.S". Teksti u shkrua nga Nderim Kurti. Për orkestrimin u kujdes Enis Mullaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kamikazo

Last Daddy

Art

Bess (Familia Ideale)

White Devil

Fida

Lil Erdi

I Panjohuri

Luxhi

MMG Babloki


Tags: Fizzy

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018