A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjorela Forde

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Fjorela Forde është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 14 Shkurt 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Shën Valentini". Më datë 19 Qershor 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Vetëm Ti". Më datë 28 Qershor 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Zemra". Më datë 13 Korrik 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Ciganja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ermira Memaj

Qendresa Demaj

Majlinda Bajrami

Sanije Behrami

Elhame Ahmetaj Guhelli

Erlinda Balaj

Edona Shala

Dhurata Duka

Eli Tufa

Mevlyde Mehmeti


Tags: Fjorela Forde

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018