A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjorela Forde
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Këndon kryesisht: popullore moderne

Fjorela Forde është këngëtare. Më datë 14 Shkurt 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Shën Valentini".

Më datë 19 Qershor 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Vetëm Ti".

Më datë 28 Qershor 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Zemra".

Më datë 13 Korrik 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Ciganja".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018