A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Fjorela Forde - Vetëm Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/06/2018

2018-06-19T07:47:12


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Vetëm Ti" kënduar nga Fjorela Forde.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Vetëm Ti".
Videoklipi nga Fjorela Forde i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Nikolle Nikprelaj - Vetëm Ti

Dite e nate e nate e dite
prita ty e prite e prit
kalon koha mushen vitet
pasha ty ma nuk me prite
kalon koha mushen vitet
pasha ty ma nuk me prite

ref:(x2)
vetem ti me ban te mjer
vetem ti zemren ma the
se ni vdeksha vdes me mall
me fut ne ball ti prap me m'gjall

Do te ri se sdi at gjej
s'do to ha as s'do te flej
s'do me ndal kufi as bor
per me t'gjet me t'ra ne dor
s'do me ndal kufi as bor
per me t'gjet me t'ra ne dor

ref:(x4)
vetem ti me ban te mjer
vetem ti zemren ma the
se ni vdeksha vdes me mall
me fut ne ball ti prap me m'gjall

Rovena Stefa - Vetëm Ti

E shkurter jeta është
Pse vonon
Eja ne zemrën time, eja përgjithmonë
Të më mundosh e di ti e ke zakon
si një fëmijë ti më torturon

Jo më gjatë nuk mund të duroj
Po nuk erdhe ti do të harroj, të harroj
Jo më gjatë nuk mund të duroj
Po nuk erdhe ti do të harroj, të harroj

Më thuaj ti të dua
Eja vetëm ti
Me bej te ndjehem grua
Eja vetëm ti
Të më mundosh e di ti e ke zakon
si një fëmijë ti më torturon

Jo më gjatë nuk mund të duroj
Po nuk erdhe ti do të harroj, të harroj
Jo më gjatë nuk mund të duroj
Po nuk erdhe ti do të harroj, të harroj
Jo më gjatë nuk mund të duroj
Po nuk erdhe ti do të harroj, të harroj
Jo më gjatë nuk mund të duroj
Po nuk erdhe ti do të harroj, të harroj

Jo më gjatë nuk mund të duroj
Po nuk erdhe ti do të harroj, të harroj
Jo më gjatë nuk mund të duroj
Po nuk erdhe ti do të harroj, të harroj
Jo më gjatë nuk mund të duroj
Po nuk erdhe ti do të harroj, të harroj
Jo më gjatë nuk mund të duroj
Po nuk erdhe ti do të harroj, të harrojKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018