A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Fjorela Forde - Ciganja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2018

2018-07-13T12:58:15


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ciganja" kënduar nga Fjorela Forde.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ciganja".
Videoklipi nga Fjorela Forde i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valbona Mema. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ditët e shtatorit të njoha unë ty
ah esmerja ime ç'është kjo dashuri
ah esmerja ime ç'është kjo dashuri

(refren)
ej esmere, oh e imja je
e imja je moj
deri sa të kem jetë
----------- (2 herë)

ah moj nëna ime bëje zemrën gurë
se, kjo punë o moj nan-e
tashmë ka marrë fund
se, kjo punë o moj nan-e
tashmë ka marrë fund

(refreni)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018