A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flaka Krelani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  45
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Flaka Krelani është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Karriera e Flaka Krelanit i ngjan ndezjes se nje zjarri te ngadalte, por te sigurt. Ajo ishte vetem 13 vjec kur per here te pare nisi te angazhohej ne skenen lokale te muzikes rock ne qytetin e saj te lindjes, Gjakove. Por kjo ishte thjesht zanafilla. Pervoja ne lokalet e muzikes live ishte e dobishme, por e pamjaftueshme. Ajo nisi studimet e mesme ne liceun artistik te Prishtines per kanto. Deri ketu, gjithcka po shkonte qetesisht. Deri sa erdhi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Ethet E Së Premtes

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Xperimental (2016)


» Dërgo Një Këngë »

DEF Star
Slay
Nje Bote Tjeter
Fire
A Ka Kuptim
Zjarm
Ndrysho
T'Boj me Rock
Relax
Am I Good Man

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Orgesa Zaimi

Fjolla Krasniqi

Blinera Krasniqi

Arbëresha Hajdari

Vesa Smolica

Dorina Xerxa

Monika Salihu

Dafina Dauti

Anduena Tahiri

Malda Susuri


Tags: Flaka Krelani, Flaka

Flaka Krelani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë