A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flame
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 29 Maj 1992
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: hip-hop

Flame është këngëtar. Më datë 29 Prill 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Ajo".

Më datë 8 Shtator 2016, Flame & Latua publikojnë videoklipin "Lucky Luciano", në bashkëpunim me Dr.Flow & Jetmir.

Më datë 2 Nëntor 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Chardonnay".

Më datë 27 Nëntor 2016, Flame, Latuà, Overdose & Don Ghetto publikojnë videoklipin "Blanco".

Më datë 19 Dhjetor 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Lule Me 3sha".

Më datë 25 Janar 2017, Flame publikon videoklipin "Monna Lisa".

Më datë 20 Mars 2017, Flame & Latua publikojnë videoklipin "Odime".

Më datë 18 Prill 2017, Flame publikon videoklipin "Galante", në bashkëpunim me Don Ghetto.

Më datë 8 Maj 2017, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Kejt Shokt Me Veti".

Më datë 11 Qershor 2017, Flame publikon videoklipin "Mi Corazon", në bashkëpunim me Jade.

Më datë 21 Korrik 2017, Flame publikon videoklipin "Tranquila". Teksti u shkrua nga vetë Flame. Për orkestrimin u kujdes Flame.

Më datë 18 Shtator 2017, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Killa".

Më datë 19 Nëntor 2017, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "BMW".

Më datë 11 Janar 2018, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Bang".

Më datë 8 Shkurt 2018, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Codeina".

Më datë 25 Mars 2018, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Diablo".

Më datë 29 Prill 2018, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Lejla".

Më datë 26 Gusht 2018, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Aleya".

Më datë 16 Shtator 2018, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Bandida".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018