A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Flame & Latuà - Chardonnay


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/11/2016

2016-11-02T20:55:10

Më Shumë Nga

Latuà


Shum jom kah du po spo du me tepru
Tkqyri un prej largit shum podu mu afru
heyy babeee u gonna make me crazy babee u gona make me crazy X2

Hey o syn , mos ma bon me sy tinza se pot sheh shoqnija ,sekret o dashnia , uhh mamma mia po du met qu te shpia me Taxi se mka hup vedia

U ma love veq per mu menon
I'm a bad boy ,
bad boy po prap pot don X2

Tjert po na vesin
na ku po mesim
Mu ma rrit stresin
Thank u god se me ty e ndjeki resin

Shum jom kah du po spo du me tepru
Tkqyri un prej largit shum podu mu afru
heyy babeee u gonna make me crazy babee u gona make me crazy X2

24/7per ty jom kah menoj
per tjera sene menja ime ska nevoj
jojo nuk ka nevoj zemren e tmadhe e kom
edhe nese jom BadBoy

Shum jom kah du po spo du me tepru
Tkqyri un prej largit shum podu mu afru
heyy babeee u gonna make me crazy babee u gona make me crazy X2


Ky tekst u dërgua nga UniKKatil Fan
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018