A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Flame, Latuà, Overdose & Don Ghetto - Blanco


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/11/2016

2016-11-27T18:00:00

Më Shumë Nga

O.D (Overdose)

Më Shumë Nga

Don Ghetto

Më Shumë Nga

LatuàKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Blanco" kënduar nga Flame, Latuà, Overdose & Don Ghetto.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flame, Latuà, Overdose & Don Ghetto i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018