A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Flame & Latuà - Kejt Shokt Me Veti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/05/2017

2017-05-08T19:19:59

Më Shumë Nga

Latuà


Ref. [Flame]:
O kejt shokt me veti,
Ca bojna mos vetni...
O kejt shokt me veti..
Me cunat e dhezim, e dhezim..

Kejt shokt me veti,
Ca bojna mos vetni..
Kejt shokt me veti,
Me cunat e dhezim, e dhezim..

[Latuà]:
Jena narcos, hijo de puta
Thirrem pablo, Mbreti blancos
Jena unt e ju hajna si tacos
E dhezim, e dhezim n babardos

N'Teras, kohiba, cubanna
Se e pina me marka, E perzina me maka
Nuk jena aliena, veq ftyrat pak t lodhta
Ky wuipi pom kshyr con la faccia sconvolta

colombiana
doket si rihanna
Trupin si colombiana
doket si rihanna, rihanna

Jau mbroj shpinen si mu kon
donnarumma, donnarumma, si donnarumma
Jena plot vet, na por ta hajna pluma
Ekipen ta pruna

Ref. [Flame]:
O kejt shokt me veti,
Ca bojna mos vetni...
O kejt shokt me veti..
Me cunat e dhezim, e dhezim..

Kejt shokt me veti,
Ca bojna mos vetni..
Kejt shokt me veti,
Me cunat e dhezim, e dhezim..

[Flame]:
N'rrug pina Codeina,
Swiss to Prishtina..
Akell me Sprite edhe Makatoussina,
Italiano, Mafia. Siciliano Totò Rina..

"Hanna"..
Para policija boni selam,
Nove (9) milimetra bishat ner maica t'gjona
Yeah, Yeah, fumiamo quella buona
Shoqet me veti man krejt tatuazha..

E kryna n'banes edhe shkojna ka plazha,
Edhe 3 tyma, flak situata..
Flak situata o flak situata
Kejt shokt me veti, e dhezim me goca..

Ahh.. Na pina, na dhezim
e presim mengjesin.. se dina qa o stresi
Ahh.. E ndjena na diellin, shiko prej hotelit,
pamje amazing..

Ref. [Flame]:
O kejt shokt me veti,
Ca bojna mos vetni...
O kejt shokt me veti..
Me cunat e dhezim, e dhezim..

Kejt shokt me veti,
Ca bojna mos vetni..
Kejt shokt me veti,
Me cunat e dhezim, e dhezim..


Ky tekst u dërgua nga Ds
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018