A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flamur Cana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Dukaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Flamur Cana është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Ai eshte kantautor dhe ka marr pjese ne disa evente televizive. Ai eshte edhe lideri i Grupit Simbol, te cilet moren pjese ne festivalin e 54 ne RTSH. Flamur Canaj gjithashtu ka marre pjese edhe ne festivale te tjera si "Kenga Magjike", "Netet e Klipit" etj. Në Dhjetor 2000, Flamur Cana merr pjesë në Festivali i 39-të në RTSH me këngën "Nese Nje Cast Duhet Te Tretem". Në Maj 2004, Flamur Cana merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "I Huaj Ne Qy...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Grupi Simbol

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

John Van Ride

Rudi

Vani

Ervin Bushati

Andy Dj

Gent Bushpepa

Altin Sulku

Albi Nako

Julian Mustafa

Erjon Beci


Tags: Flamur Cana, Flamur Canaj, Simbol

Krijo Një Kartolinë