A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flavia Mija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Flavia Mija është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 17 Maj 2016, Flavia Mija publikon videoklipin "Po Vjen Nusja". Më datë 19 Nëntor 2016, Flavia Mija publikon videoklipin "S'me Meriton". Më datë 12 Tetor 2017, Flavia Mija publikon videoklipin "Bije Dibrone Lind N'tirone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Vlashi

Eglantina Toska

Hafsa Zyberi

Donika Tufa

Natasha Qemalja

Edlira Arifi

Fatma Zyberi

Greta Zani

Greta Berati

Valbona Halili


Tags: Flavia Mija

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018