A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Flavia Mija - Bije Dibrone Lind N'tirone


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/10/2017

2017-10-12T12:45:08

Syt e badhit ju boj be
Tjeter vend nuk kam ku gjej
Le e rrit jam ne tiran
Po ne shpirt dibrane jam
Ref
Nuk ju flas me hater
Ju a them tamon
Shpirtin kam ne diber
Zemren ne tiron
Strofa 2
Moj tiron a moj tiron
Tgjith te mirat mi ke dhon
Ne fund te botes kam me shku
Asnje her skam met harru

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018