A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flipp - Tripa Per Trip  (Feat. 1tt'z , Patto G , Cuba & Mc'c)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/04/2010

2010-04-26T12:19:54

Featuring

1tt'z


PaTTo 1TT'z . cubba fLLipp Mrc .

PaTTo - Qona n`mengjes ouu ngjep
Cuba 'ngjep plot lek
PaTTo hallo hec se po ju pres me kadet
Mirmengjes
Mr'c a ki naj sen n`gjep
Cuba ' prom njo e murra
PaTTo Bone qa po pret Hmmm.
Mr'c ajt thirri kaTRinat
PaTTo ' bone njo qitu niti tha te une shina
Mr'c ' Okej a e ndreqe Cuba ' Po qe e dheza
PaTTo ' qqy qfar dhipi
Cuba ' si non tereza
Mr'c ' ajii kqyre
PaTTo ' sa shtremt e ka bbo
Cuba ' ani se qeky shtremkt ka me ju bo
PaTTO ' aiighht tthpuu hejj
Cuba ' pse mare po pshtyn
PaTTo ' gjomat ju kan mshel kqyre tasht qysh pe fshin
Mr'c ' Ndroje qit muzik
Cuba ' spi pelqen 2pac
Patto ' kap lshoja xenin ose mamut feratin
PaTTo ' qu cub se erdhem
Cuba ' cim mshele gjomin
Mr'c ' Pato sum ngove me ma lshu llill gjonin
PaTTo ' veq kqyre nitin qysh ju kan bo syt
Mr'c 'Hajde fLLip po dalim tjeter sen me ryk

reff (x2)
auuu uuuu My trip its right
auuu uuuu i'm so hight

1TT'z ' fLLip a ka najsen
fLLipp ' ppo po 100 gram
1TT'z ' okej thirri dostat shimi n'amsterdam
fLLipp ' pe marr pe drobiti
1TT'z ' cub kape lidhe
fLLipp ' nish nale driten
1TT'z ' PaTTo percille Cia shum hight
fLLipp ' se diti qa foli
1TT'z ' neser e kupton i ngrati qa i ndodhi
fLLipp ' e ku met pipi n'gjum paska ra
1TT'z ' mos harro mas dy dite bonja ni zo
mu bo shum terr e qita un n`ler
fLLipp ' a din qa ka tre jom bo Tërërë
1TT'z ' fLLip gjoje bongin
fLLipp ' kqyr nish qanej
1TT'z ' n'fakt veq e gjeta shuj se na thej
fLLipp ' sa u bo ora
1TT'z ' se di ktu nuk ka
fLLipp ' a ka rabi mo
1TT'z ' ppo po hala ka
fLLipp ' ose pa ose
1TT'z ' shum trip n`overdose a din qa jom tu pa
fLLipp ' lejje se e sosse

reff (x4)
auuu uuuu My trip its right
auuu uuuu i'm so hight


Ky tekst u dërgua nga  ValonKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018