A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fllowmaster

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Fllowmaster është një këngëtar. Nderim Selmani, djaloshi i njohur nga Shkupi i cili njihet tashmë me emrin e artit Fllow Master sapo ka përfunduar projektin e tij më të ri të titulluar "F*ck them". Një këngë e zhanrit rap zhanër ky që e kultivon reperi tash një kohë të gjatë, e sjellë në një version mjaft të bukur. Kënga është realizuar në SSB records, miksim tek Koska ndërsa instrumentali A Ton Beatz. Hiti më i ri vetëm se ka dal, e ju mund të shijoni muzikën. Më datë 20 Sh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Big Ar

Xonny

Geni Zeneli

Drilzza

Xhihad Sherifi

Ktb Gangsta

Rrug-Aq

Rattle

Trimi A.K.A Safe

Jussi


Tags: Fllowmaster, Nderim Selmani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018