A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flora Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  225
  • Vendlindja:
  • Suharekë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Flora Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Flora Gashi është një këngëtare shumë profesioniste e muzikës ritmike. Ajo ka përjetuar momente të thella negative në zemrën e saj që kur u nda nga vajza e saj. Muzika e Florës është shumë e preferuar tek gjithë shqiptarët e Kosovës, Shqipërisë dhe Diasporës. Shumë këngë te saj i kushtohen vajzës dhe burrit të saj. Këto arsye më shumë nuk mund të tregohen. Flora ka kënduar edhe nëpër koncerte të ndryshme dhe kënga "Ose mu ose biondinen" është ndë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Per Dasmen Tuaj (2017)

Ah Dashni (2014)

Trojet Shqiptare (2014)

Lulia Me Limona (2013)

Sy Jeshili (2012)

Knaquni Ne Dasem (2011)

A T'kujtohem Dashuri (2011)

Un Xheloze Ti Tradhtar (2010)

Zemra Zemres (2009)

Nuk Besoj (2008)


» Dërgo Një Këngë »

Loqka Jem
Humbe Familjen
Lulija Me Limona
Pa Nenen
Sy Jeshili
Tahir Sinani
Dashuron Cdo Maturant
Afer Zemres
Xhane
Princi Jem


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Syne Loshi

Xhemile Veselaj

Vjollca Hamiti

Ardita Ala

Alma Gashi

Ilirjana Pirku

Dona Janova

Gentiana Podrimaj

Edona Bujari

Ardiana Martinaj


Tags: Flora Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018