A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Flora Gashi, Zana Paloja & Ylmize Tafallari - Manushaqe Lul Mavi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/01/2015

2015-01-04T20:40:35

Më Shumë Nga

Zana Paloja

Më Shumë Nga

Ylmize TafallariKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Manushaqe Lul Mavi" kënduar nga Flora Gashi, Zana Paloja & Ylmize Tafallari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi, Zana Paloja & Ylmize Tafallari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ramize Caka, Flora Gashi & Sala Bekteshi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Manushaqe lul mavi
manushaqe lul mavi

me vjehrren mos maj meni
me vjehrren mos maj meni

se vjehrra s'te flet me goje
se vjehrra s'te flet me goje

qaj lulije qaj me lot
qaj lulije qaj me lot

II
Manushaqe lul mavi
manushaqe lul mavi

me djalin mos maj meni
me djalin mos maj meni

se djali s'te flet me vjet
se djali s'te flet me vjet

qaj lulije qaj per jet
qaj lulije qaj per jetMë Shumë...