A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku - Kemi Marre Nuse Te Bukur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/01/2017

2017-01-13T21:57:57

Më Shumë Nga

Ymer Bajrami

Më Shumë Nga

Aferdita Demaku

Këngë e albumit:

"Per Dasmen Tuaj"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kemi Marre Nuse Te Bukur" kënduar nga Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi, Ymer Bajrami & Aferdita Demaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019