A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florat Cerimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Florat Cerimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 22 Dhjetor 2018, Florat Cerimi publikon videoklipin "Lej" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Më datë 28 Mars 2019, Florat Cerimi publikon videoklipin "Vi Me Benzo". Muzika e këngës u punua nga Dj A-Boom, ndërsa teksti u shkrua nga Dj A-Boom & Florat Cerimi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Keli 2

Zgjim Baraliu

Kevi

Drama

Franc Koruni

Roni

Mario Beats

Agon Latifi

Ekrem Bislimi

Albert Pestisha


Tags: Florat Cerimi

Krijo Një Kartolinë