A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florentina Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Florentina Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 11 Shtator 2018, Florentina, Aline Bachmann & Shine Buteo publikojnë videoklipin "Late Summer Mashup". Më datë 1 Nëntor 2018, Florentina & Melisa publikojnë videoklipin "U Bahn Mashup". Më datë 6 Mars 2019, Dj Gimi-O publikon videoklipin "Snap", në bashkëpunim me Xexi (Driton Berisha) & Florentinën....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Viki

Jona Koleci

Bora Fera

Blerina Osaj

Kristine Elezaj

Juna Manaj

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Erisa Dragoshi

Anisa Dervina

Liridona Sinani (Dona)


Tags: Florentina Krasniqi

Krijo Një Kartolinë